Firma GG Bearing Components Sp z o.o.

z siedzibą we Wrocławiu istnieje na rynku od 2011 roku, świadcząc usługi w zakresie produkcji oraz naprawy wszystkich typów podzespołów wykonanych ze stopu łożyskowego tzw. „białego metalu”, obróbki skrawaniem CNC (cięcie, toczenie, frezowanie, wiercenie, szlifowanie) prac ślusarskich i monterskich zarówno na podstawie dokumentacji powierzonej jak i opracowań własnych.

Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych oraz doświadczoną kadrę zarządzającą. Dział konstrukcyjno – technologiczny wyposażony w programy do modelowania 3D jest w stanie sporządzić kompletną dokumentację począwszy od pomysłu poprzez konstrukcję, wykonawstwo i montaż. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać kompletną dokumentację wzorując się na gotowym elemencie, odwzorowując jego zarys wraz z wymaganymi tolerancjami oraz opisem technicznym (revers-engineering). Poza tym firma dysponuje bardzo dobrze wyposażonym i nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki czemu możliwe jest wykonanie zaawansowanych technicznie projektów z zachowaniem najostrzejszych wymagań jakościowych.

Stosowane technologie wytwarzania oraz atestowane i sprawdzone materiały, a także nowoczesny park maszynowy, pozwalają utrzymywać najwyższy poziom jakości oferowanych wyrobów.

Joomla templates by a4joomla